Як випускнику з ТОТ подати заяву на безкоштовні курси в українському виші
Фото з відкритих джерел
string(43) "Фото з відкритих джерел"

До переліку навчальних закладів потрапив і Горлівський інститут іноземних мов, який нині знаходиться у Бахмуті.

 

Про це повідомляють у пресслужбі Мінреінтеграції.

Стати слухачем підготовчих курсів зможуть випускники 11 класів з тимчасово окупованої частини Донбасу та прифронтових населених пунктів.

Під час проходження курсів учням платитимуть стипендію – близько 4,5 тис. грн. Також їх забезпечать гуртожитком та проводитимуть для них заходи різного спрямування.

Навчання триватиме з 29 червня по 31 серпня.

По завершенні кожен слухач має скласти підсумковий іспит. Тим, хто з ним впорається, видадуть свідоцтво про проходження курсів.

Серед вишів, де для вступників з ТОТ проводитимуть підготовчі заняття – Горлівський інститут іноземних мов (Бахмут), Донецький національний технічний університет (Покровськ) та Донецький національний медичний університет (Краматорськ). Загалом таких закладів 23. З повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

Як подати заяву на курси зі стипендіальним забезпеченням

Спочатку необхідно обрати один із запропонованих вишів. Далі потрібно звернутися до обраного вишу будь-якими засобами зв’язку (подзвонити, написати листа, надіслати електронне повідомлення на мейл). Вам мають надіслати запрошення, яке дозволить перетнути КПВВ без проходження самоізоляції або обсервації.

При перетині пункту пропуску треба показати запрошення у друкованому або електронному вигляді.

До закладу вищої освіти необхідно приїхати особисто 1 або 2 червня, аби подати:

  • заяву;
  • копію паспорта, але якщо його немає, підійде свідоцтво про народження або інший документ, який посвідчує особу (за наявності);
  • копію довідки ВПО (за наявності);
  • номер картки платника податків (за наявності);
  • 4 фотографії 3×4;
  • освітню декларацію.

Для довідки:
Освітня декларація — це документ, який містить інформацію щодо здобуття результатів навчання та проходження навчання у школі на тимчасово окупованій території України, а також дані про вступника, який подає заяву на проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

Зазначається, що навчатися на курсах можна лише один раз та в одному закладі.

Нагадаємо, на нашому сайті є покрокове роз’яснення, як абітурієнтам з тимчасово окупованих територій вступити до українського вишу.

Читайте також:


Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Спонсор
Завантажити ще...