У Бахмуті реконструюватимуть відділення Ощадбанку


image
Фото: Вільне радіо

Наразі у Бахмуті знаходиться шість відділень Ощадбанку. Одне з них, яке знаходиться за адресою вул. Незалежності, 50 не доступне для людей з інвалідністю — там немає пандуса. Про це у вівторок, 7 травня, говорили на Громадській раді Бахмута.

 

 

Однак реконструювати відділення будуть за іншою адресою.

“По вулиці Миру, 50 буде переформатування відділення, яке згодом відповідатиме всім вимогам. Там також буде передбачено туалет”, — розповіла керівник Бахмутського відділення  АТ «Ощадбанк» Вікторія Олейнікова.

Серед присутніх на Громадській раді виявилося багато тих, хто не задоволений роботою відділень Ощадбанку. Зокрема, наголошували на незручних порогах, які не дозволяють людям з інвалідністю потрапити до відділення та відсутності туалетів.

Учасники Громадської ради вирішили написати лист-звернення до центрального офісу Ощадбанку задля вирішення проблемних питань.

Нагадаємо, що на початку квітня у Зайцевому відкрили відділення Ощадбанку. 80% витрат на відкриття цього відділення лягли на підприємців, які зробили ремонт і надали майже готове приміщення. Крім того, місцевий підприємець планує відкрити у Зайцевому аптеку та магазин.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: