Підтверджені випадки COVID-19 на 04.06.2020:

25 411

В Україні
(747 померли, 11042 одужали)

174

На підконтрольній Донеччині
(5 померли, 111 одужали)

611

На непідконтрольній Донеччині
(23 померли, 154 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

У Бахмуті утворилися незначні черги для зміни місця голосування


image
Фото: з відкритих джерел

До 25 березня включно українці, які збираються голосувати не за місцем реєстрації, мають змінити свою виборчу дільницю. Журналісти Вільного радіо перевірили, які черги у Державному реєстрі виборців у Бахмуті незадовго до останнього дня зміни реєстрації.

 

Для того, щоб проголосувати не за пропискою, українці звертаються до місцевого відділу Державного реєстру виборців (далі — ДРВ). У Бахмуті він знаходиться за адресою вулиця Миру, 44. З собою потрібно мати український паспорт та довідку з місця роботи, лікування тощо (те, що підтвердить необхідність зміни місця голосування). Приймають навіть квитки на потяг у відповідне місто. Жителям тимчасово окупованих територій потрібен лише український паспорт.

Коли ми прийшли до відділу ДРВ, у черзі стояли близько 10 людей.

Зміна місця голосування у Бахмуті
Фото: Вільне радіо

 “Я з Донецька. Я постійно тут, я взагалі тут живу. Мені прийшло запрошення, але я за тією адресою не проживаю. Це важливо для нашої країни — обрати Президента нормального”,  — розповів Вільному радіо переселенець, який змінював місце голосування у Бахмуті.

Попри те, що у Бахмуті порівняно невелика кількість людей у чергах, у Києві та великих містах черги значно більші.

Зазначимо, зараз відділи ДРВ працюють з 8 до 17:15 із перервою на обід (12:00-13:00), прийматимуть заяви і у вихідні, оскільки 25 березня  — останній день, коли можна буде змінити місце голосування.

За даними ДРВ, станом на 22 березня 2019 року у Донецькій області змінили місце голосування 14954 українців. Більша цифра лише у Києві — 30123 людей.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: