У Бахмуті в рамках “Бюджету участі” оновили кабінет для вагітних


image

Міська лікарня отримала грошову підтримку приблизно 35 тисяч гривень, з яких 15 тисяч 700 виділені з місцевого бюджету, а інша частина – 20 тисяч 100 гривень – з коштів волонтерів, місцевих жителів та ініціативних груп.

Проект полягав у створенні максимально комфортних умов для вагітних жінок та пацієнток в маніпуляційному кабінеті, а також у покращенні умов праці для медичного персоналу.

На отримані кошти зробили ремонт та придбані всі необхідні матеріали у маніпуляційні кабінети.

Зазначимо, у проекті “Бюджет участі” Бахмутська центральна районна лікарня подала три проекти, один з них —  “З турботою про жінку”. Загальна сума “Бюджету участі” складає 1 мільйон 120 тисяч гривень. З них: 508 тисяч гривень — з місцевого бюджету, а 692 тисяч гривень —  виділені місцевими жителями та волонтерськими організаціями. Ці кошти розподілять на 14 проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: