У Бахмуті винесли вирок жінці, яка у 2014 році проводила “референдум” в Опитному


image
Фото з відкритих джерел

Артемівський міськрайонний суд засудив організаторку незаконного референдуму в Опитному. Жінка брала участь у підготовці та проведенні так званого “референдуму” на території Бахмутського району. 

Про це Вільному радіо повідомила речниця Артемівського міськрайонного суду Оксана Ужакова.

За даними слідства, у травні 2014 року зловмисниця була головою так званої “виборчої комісії” у селищі Опитне. Жінка керувала діями підлеглих членів комісії, видавала бюлетені для голосування і списки виборців, організувала складання та підписання протоколу про результати хибного волевиявлення громадян, а потім передала цей протокол і бюлетені бойовикам.

Артемівський міськрайонний суд виніс жінці обвинувальний вирок за   умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України. Їй дали 5 років тюрми з випробувальним терміном в 1 рік. Тобто, якщо за наступний рік вона не порушить закон, то до в’язниці не потрапить.

“Суд при визначенні покарання обвинуваченій врахував ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та обставини, що пом’якшують покарання. Серед таких обставин було щире каяття громадянки, а також те, що вона раніше не була судима”, – пояснила Оксана Ужакова.

Речниця суду зазначила, що обставин, які обтяжують покарання, суд не встановив.

“На особу покладені обов’язки періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти туди про зміну місця проживання або роботи і не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації”, – додала Ужакова.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: