У Бахмуті вшанували пам’ять загиблих в Афганістані


image
Фото: Вільне радіо

30 років тому останні війська Радянської армії покинули Афганістан. У тій війні загинули 20 жителів Бахмута та району. Сьогодні у сквері воїнів-інтернаціоналістів зібралися ветерани Афганської війни та жителі міста, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

 

“Накази не обговорювались, їх виконували. Тоді мені було 34 роки. Я був прапорщиком” — розповідає ветеран Афганістану Віктор.

Віктор – один з кількох десятків людей, що зібрались вшанувати пам’ять загиблих в Афганістані.

Роковини виводу радянських військ в місті святкують не пишно. Це визначний день для тих, хто повернувся. Вони із знайомими прийшли покласти квіти, згадати побратимів та вшанувати їх пам’ять. Організували ж сам захід  представники міської ради.

У Бахмуті вшанували загиблих у Афганістані

У Бахмуті вшанували загиблих у Афганістані

Зазначимо, втягнутими в радянсько-афганську війну були близько 160 000 українців. З них 2 378 загинули, 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: