У Бахмуті зафіксували забруднення повітря


image
Фото з вільних джерел

16 серпня на сайті Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА з’явились дані, які свідчать про те, що в Бахмуті спостерігається забруднення атмосферного повітря.

 

Автоматизована система моніторингу довкілля у Донецькiй областi, яка слідкує за станом повітря на Донеччині, зафіксувала надмірний рівень ТЧ10 у повітрі над Бахмутом.

Для довідки: ТЧ10  – це пил, частинки якого в діаметрі менше 10 мікрон. Такий пил здатний осідати в легенях та наносити шкоду здоров’ю.

Середньодобова норма ТЧ10  – 50 мікрограм на метр кубічний. У Бахмуті зараз виявили 76, 04 мкг на м3 цього шкідливого пилу. 

Також надмірну концентрацію ТЧ10 зафіксували в інших містах Донеччини.

Так, станом на 12:20 16 серпня у Краматорську рівень пилу менше 10 мікрон становить 74,84 мкг на м3, у Маріуполі  – 91,68001 мкг на м3, а у Миколаївці  – 85,24001 мкг на м3.

У маріупольському та миколаївському повітрі автоматизована система моніторингу довкілля знайшла ще ТЧ2,5  – це частинки діаметром менше 2,5 мікрон, які потрапляють до кровоносної системи та можуть викликати серцево-судинні захворювання.

У Маріуполі рівень ТЧ2,5 складає 52,88 мкг на м3, а у Миколаївці  – 37,6 мкг на м3.

Таблицю з поточними даними про забруднення повітря у Донецькій області можна подивитися на сайті Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: