У Бахмуті знову можна отримувати “Доступні ліки”

admin
2018-08-07 13:00

image

Відпуск препаратів за рецептами лікарів за Урядовою програмою “Доступні ліки” та для громадян пільгових категорій відновили.

Програму “Доступні ліки” Уряд розпочав у квітні 2017 року. Завдяки їй українці з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

Пацієнт може обміняти рецепт на ліки у будь-якій аптеці, що підписала договір з місцевим органом влади або закладом охорони здоров’я, долучилася до програми і має наліпку “Доступні ліки”.

Як повідомляє Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута, отримати ліки в місті можна в 11 аптеках. Їхні адреси є на сайті закладу.

Нагадаємо, з 17 липня рецепти на препарати за програмою не виписували. Проблема виникла через реорганізацією закладу, тоді проводилась перереєстрація всіх рахунків в Держказначействі і у фіскальній службі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: