Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

У Бахмутського водопостачальника з’явилася нова техніка (ФОТО)


image
Фото: Бахмутська міська рада

Благодійники з ООН подарували КП “БАХМУТ-ВОДА” сучасне обладнання й необхідні матеріали. Серед подарунків – новий екскаватор британського виробництва.

 

Про це Вільному радіо розповів заступник директора КП “БАХМУТ-ВОДА” Дмитро Підкуйко.

У 2018 році фонд ООН ЮНІСЕФ уклав з Бахмутською міськрадою меморандум про співпрацю. Після цього компанія “Wasserkraft Buro” провела на підприємстві незалежний аудит для визначення проблем, які можна усунути.

За підсумками цього аудиту ЮНІСЕФ надав компанії-водопостачальнику безоплатну допомогу.

“Подарували екскаватор JCB, 600 метрів водогінної труби різного діаметра: 63, 50 й 90, а також два генератори”, – говорить Підкуйко.

За його словами, ця допомога дійсно потрібна підприємству.

“Це повністю сучасна техніка. Екскаватор JCB англійського виробництва. Звісно, він ті ж функції виконує, що й радянські екскаватори 1980-х років. Але в нього у кілька разів вища працездатність, продуктивність, маневреність. Наприклад, якщо виконується розкопування під час ліквідація аварійної ситуації, то він швидше це робить. Цей екскаватор акуратніше копає, у нього нижча витрата палива. Він навіть облаштований кондиціонером”, – пояснює Дмитро Підкуйко.

Бахмутському водопостачальнику подарували нову техніку

Бахмутському водопостачальнику подарували нову техніку
Фото: Бахмутська міська рада

 

Втім, у КП “БАХМУТ-ВОДА” досі працює багато застарілої техніки, яку ще необхідно замінити. А дечого взагалі немає, додає заступник директора підприємства.

“Нам ще необхідні як мінімум три аварійних машини. 52-й “ГАЗон” – це взагалі 80-ті роки. Також нам потрібна водовозка, в нас її немає”, – каже Підкуйко.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про плани місцевого водопостачальника провести відкриті обговорення щодо тарифу на воду. 24 лютого бахмутян запрошують до приміщення комунального підприємства, щоб висловити свої зауваження і пропозиції щодо ціни за куб.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: