Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

У бахмутському відділі реєстрації виборців тимчасово не видають витягів

Анна Сердюк
2019-04-10 11:40

image
Фото: Вільне радіо

До 21 квітня включно відділ реєстрації приймає лише заяви від виборців, яким потрібно змінити місце голосування. Приймають документи 2 співробітниці, тож черга рухається повільно. На перереєстрацію виборців у них є тиждень.

 

 

9 квітня в державному реєстрі виборців в Бахмуті утворилась черга у кілька десятків людей. Деяким довелося чекати з 10 години ранку до 14 години дня, щоб потрапити до потрібного кабінету. Виправдано це було не для всіх. Близько третини людей в черзі приїхали для отримання витягу з державного реєстру виборців. А їх до 21 квітня включно не видають. Про це Вільному радіо розповіли у місцевому представництві Держреєстру.

“Ми їх приймати не будемо, бо й паспортний стіл не має скеровувати їх до нас. Я пишу до 21 квітня, але паспортний стіл, як я розумію, взагалі не має вимагати наші довідки. Це роздрук персональних даних.Тобто це інформація про людину, яка в держреєстрі виборців”- розповіла начальник відділу державного реєстру виборців Бахмута Наталія Іващенко.

Таке рішення прийняли через перевантаженість відділу. В пріоритеті зараз зміна місця голосування для виборців. Адже для 2 туру виборів це можна зробити лише до 15 квітня.

Крім того, на цьому тижні в перший день реєстрації по Донеччині були проблеми з інтернетом, тож півдня відділ перереєстрації не працював.

“По всій Донеччині було пошкодження на лінії “Укртелекому”. Після обіду це було і до кінця дня. Ті, хто залишився, вони нам в паперовому варіанті написали все і ми прийняли заяви. В кінці дня, коли база запрацювала, вони потрапили в реєстр”, – розповіла начальник відділу державного реєстру виборців Бахмута Наталія Іващенко.

Зазначимо, Центральна виборча комісія офіційно оголосила старт 2 туру виборів з 8 квітня. Вже 21 квітня відбудеться голосування за Президента України.

На цих виборах Президента можна голосувати не за місцем реєстрації. Для цього потрібно звернутись до відділу державного реєстру виборців. В Бахмуті він знаходиться у приміщенні міської ради за адресою вул. Миру, 44, кабінет 309. З собою потрібно мати.

  1. Паспорт (якщо паспорт у вигляді ID-картки, то і витяг з Демографічного реєстру, в якому зазначено місце реєстрації)
  2. Довідку з місця роботи, з місця лікування тощо (щоб підтвердити необхідність зміни місця голосування)

Вже у кабінеті вам потрібно обрати бажане місце голосування, а саме — дільницю. Вам нададуть заяву, під якою потрібно поставити підпис. Після цього ви отримуєте запрошення, яке дозволяє проголосувати на обраній дільниці.  В той же час, запрошення на дільниці не обов’язкове. Головне, щоб вас внесли у потрібні списки.

Крім того, голосувати можуть переселенці. Їм для зміни місця голосування потрібен лише паспорт. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: