Водопостачання. Фото: Вільне радіо
Подача води. Ілюстративне фото: Вільне радіо

Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка та Костянтинівка — чотири міста регіону, у яких з 12 листопада скоротять подачу води. Фахівці знову ремонтуватимуть один з водогонів Донеччини. 

Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін. 

“12 листопада з 8:00 розпочнеться ремонт магістральної труби Другого Донецького водогону”, — каже посадовець.

Внаслідок цього ремонту у чотирьох містах регіону тимчасово скоротять подачу води — у Краматорську, Дружківці, Слов’янську та Костянтинівці. У ОВА не кажуть, коли саме відновлять водопостачання до населених пунктів. 

Однак Філашкін обіцяє, що після ремонту місцеві зможуть отримувати воду у повному обсязі. 

Нагадаємо, реконструювати Білянську насосну станцію та капітально відремонтувати ділянку водоводу хочуть у Донецькій ОВА. Планують, що таким чином зможуть забезпечити водою жителів Краматорська. Посадовці вже підрахували орієнтовну вартість проєктів. Їх можуть профінансувати державним коштом та грошима донорів.  

 


Завантажити ще...