Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

У Донеччини забрали 100 мільйонів коштів ДФРР на проекти водоводів та ремонту школи


image
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів України зменшив фінансування деяких проектів Донецької області майже на 100 мільйонів гривень. Ці кошти планували витратити на відновлення і реконструкцію кількох водоводів в області, ремонт школи в Лиманській ОТГ та інше. Кошти забрали через ризик не засвоїти їх в цьому році.

 

Про це Вільному радіо розповів радник з питань децентралізації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Максим Ткач.

Уряд зменшив фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) для 16 проектів і забрав усі кошти з 9 проектів. Серед них виділяють такі:

  • Капітальний ремонт Дробишевської школи в Лиманській ОТГ;
  • Капремонт магістрального Другого Донецького водоводу в Слов’янському районі;
  • Реконструкція системи водопостачання по вул. Дуднича в Кальміуському районі Маріуполя.

“Причина в тому, що взагалі Уряд виділив 853 мільйони на всю Донецьку область, але ми знаємо, що гроші ДФРР — не перехідні. Тобто їх необхідно використати саме в поточному році”, — радник з питань децентралізації Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Максим Ткач.

Він пояснив, що кабінет міністрів разом з облдержадміністраціями спостерігали за всіма проектами і самі вирішували де зменшити фінансування, а де його припинити взагалі.

“Ці 100 мільйонів — це ті проекти, по яких є проблеми. Вони знаходяться в тій стадії впровадження, що вони точно не будуть використані”, — додав Максим Ткач.

Чоловік зазначив, що в наступному році тим державним установам, які пропонували проекти, де забрали фінансування необхідно знову проходити процедуру отримання коштів ДФРР. Вони мають виправити всі недоліки в проектах та удосконалити їх.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: