Підтверджені випадки COVID-19 на 02.06.2020:

24 340

В Україні
(727 померли, 10078 одужали)

163

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 98 одужали)

553

На непідконтрольній Донеччині
(20 померли, 144 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

У ДонОДА є план, як залишитись з водою у разі захоплення “Води Донбасу”


image
Фото: з відкритих джерел

“Влада” самоназваної “ДНР” заявляє, що збирається “націоналізувати” водоканали на окупованій території Донеччини. Це може поставити під загрозу водопостачання як на окупованій території, так і на підконтрольній Уряду території. Однак очільник Донецької ОДА заявляє: в області готові і до такого розвитку подій.

 

Як повідомляє 24 канал, нещодавно “влада” т.з. “ДНР”  заявила про “націоналізацію” водоканалів “Компанії “Вода Донбасу”. Пояснюють це тим, що в окупованих містах нібито затримують зарплату. Однак це незаконне захоплення може призвести до проблем з водопостачанням по всій області.

“Проблема з окупованого боку “Води Донбасу” досить важка. Вони (бойовики самопроголошеної “ДНР” – ред) намагаються “націоналізувати” підприємство. Ми вчинимо опір в цьому і на міжнародному рівні. Ми повідомляємо, що якщо “Компанія “Вода Донбасу” стане непідконтрольна Україні, то критична ситуація з водою на ТОТ буде 100 відсотків”, — розповів під час прес-конференції Олександр Куць.

Інформацію про так звану “націоналізацію” установи підтвердив журналістам співробітник “Води Донбасу”, який побажав залишитись анонімним. Та проблема з водою настигне і окуповану територію.

Найгірше, що може статися – вся область залишиться без водопостачання. Якщо є запас води в резервних водосховищах, наприклад, у Макіївці, Горлівці, Донецьку, то десь місяць-півтора в економному режимі можна буде використовувати водосховище, не більше”, — розповів журналістам 24 каналу працівник “Води Донбасу”.

Однак, очільник Донецької області розповів, що на цю проблему є готовий альтернативний план вирішення ситуації.

“Ми ж на підконтрольній українській владі території зможемо автономно проіснувати в районі 8-9 місяців. Але за цей час ми вже почали розробку проектів по автономному водозабезпеченню, незалежно від ТОТ. І я думаю, в разі чого ми в швидкі терміни зможемо цю проблему вирішити”, — розповів під час прес-конференції Олександр Куць.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: