Підтверджені випадки COVID-19 на 25.05.2020:

21245

В Україні
(623 померли, 7234 одужали)

148

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 62 одужали)

385

На непідконтрольній Донеччині
(11 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

У двох ОТГ на Донеччині пройшли вибори


У неділю, 22 грудня, на Донеччині пройшли місцеві вибори у двох громадах. У новоствореній Криворізькій ОТГ обрали голову й депутатів, а до Шахівської приєднали ще одну сільську раду.

 

Про це Вільному радіо розповів радник з юридичних питань Центру розвитку місцевого самоврядування Андрій Рябуха. За його словами, вибори пройшли успішно.

У складі Криворізької сільської об’єднаної територіальної громади – три сільські ради Добропільського району з центром у селі Криворіжжі. Під час виборів на території громади працювали п’ять виборчих дільниць. Для функціонування ОТГ в неділю обирали голову та двадцятьох двох депутатів: по одному від кожного села нової громади.

Шахівська ОТГ була створена у 2015 році. До неї входять три сільські ради, у складі яких – чотирнадцять сіл. 22 грудня там проходили довибори. Мешканці ОТГ обирали сімох депутатів Золотоколодязької ради, яку планують приєднати до громади.

“Вибори завершились, але офіційних результатів немає. Золотий Колодязь обирав депутатів, які увійдуть до складу Шахівської ОТГ. Щодо Криворізької ОТГ, вибори також пройшли, але офіційні результати повідомлять після 1 січня”, – говорить Андрій Рябуха.

Зазначимо, село Золотий Колодязь – найстарше на території Добропільського району. Головною пам’яткою села є однойменне джерело, яке зображене на гербі району. Донедавна в селі видобували мінеральну воду, відому під маркою “Золотий колодязь”. Зараз на території села працює два глиняні кар’єри.

У 2018 році село увійшло до десятки лідерів конкурсу “Неймовірні села України”.

Нагадаємо, редакція Вільного радіо уважно слідкує за ходом реформи децентралізації. Дізнатись більше про те, як вона проходить на Донеччині, а також переглянути репортажі з окремих громад можна у відповідному розділі.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: