У Кабміні обговорюватимуть відновлення Луганщини за 100 млн дол


image
Фото з відкритих джерел

Уряд України планує вкласти 100 мільйонів доларів у відбудову постраждалих від війни громад східної України. Йдеться про допомогу Луганській області.

 

Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупований територій України.

Нещодавно стартувало громадське обговорення проєкту “Східна Україна: відновлення, возз’єднання та відродження”. Зазначається, що інвестуватимуть кошти у відбудову підконтрольних українській владі територій.

Одним з пунктів проєкту стане капітальний ремонт близько 183 кілометрів автодоріг на Луганщині. Ці шляхи є ключовими транспортними коридорами у регіоні. Іншу частину грошей спрямують на відновлення сільського господарства.  Для цього в уряді будуть розробляти окремі суб-проєкти, націлені на подолання наслідків російської агресії у сільськогосподарській галузі Луганської області.

Для впровадження проєкту Уряд веде перемовини з Міжнародним Банком з Реконструкції та Розвитку, в якому братимуть кредитні гроші.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: