Від 24 березня у Кременчуці Полтавської області запрацював центр підтримки переселенців із Торецької громади. Там ВПО обіцяють надавати різні види допомоги.
Про це повідомили у пресслужбі Торецької міської військової адміністрації.
Новий хаб для переселенців розташований на вул. Академіка Маслова, 8. Він працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Переселенцям з Торецької громади там обіцяють надавати:
Окрім цього, у центрі підтримки планують влаштовувати тренінги, майстер-класи та інші заходи для переселенців різного віку.
“Цей центр — не просто офіс. Це місце, де люди можуть знайти розуміння, допомогу й віру в майбутнє. Для отримання актуальної інформації про заходи та послуги, які ви можете отримати на базі центру, стежте за оголошеннями на офіційній сторінці Торецької міської ВА”, — додали у Торецькій міській ВА.
Нагадаємо, по всій Україні з початку відкритої війни розгорнули гуманітарні штаби, де надається допомога переселенцям з Донеччини. Тут можна отримати необхідну гуманітарну допомогу, психологічну підтримку та консультації з різних питань. Для зручності ми зібрали адреси цих штабів та нанесли їх на карту, вона доступна за посиланням.