Благодійники з фонду “Схід SOS” організують щорічний “Фестиваль думок” у Києві вже наприкінці вересня. Ініціатива покликана зібрати представників влади, лідерів думок та свідомих громадян, які прагнуть обговорити соціально важливі теми. Що підготували цього разу та як долучитися — розповідаємо далі.
Про проведення “Фестивалю думок” у 2024 році Вільному радіо розповіла менеджерка освітніх програм БФ “Схід SOS” Юлія Кішенко.
“Мета “Фестивалю думок” — це створення комфортного майданчика для дискусій на соціально важливі теми. Це місце зустрічі наживо, це той простір, де з цікавістю можна поговорити з лідерами думок та експертами… Послухати їх та бути почутим, а ще отримати нові знайомства та інсайти”, — розповідає Кішенко.
Аби зрозуміти, що найбільше турбує суспільство, за декілька місяців до початку “Фестивалю думок” організатори збирають теми від усіх охочих. Таким чином кожен може запропонувати важливу для нього тематику та долучитися до організації фесту.
Для обговорення обраних тем благодійники запрошують лідерів думок, експертів та представників влади, щоб спробувати розв’язувати наявну проблему.
“В цьому році всі дискусії та обговорення будуть обʼєднані спільною темою — “10 років війни: досвід, що змінює націю”. Хочемо підбити підсумки, порефлексувати, намітити плани на майбутнє.
Говоритимемо про виклики та проблеми, які принесла в наше життя війна, а також шляхи реагування на них”, — додає менеджерка.
Цьогоріч фестиваль проведуть 21 вересня в офлайн форматі у Києві. Вхід туди безкоштовний, а зареєструватися можна за цим посиланням.
Під час події учасники матимуть можливість взяти участь в обговореннях на таких панельних дискусіях:
Крім того, під час “Фестивалю думок” працюватимуть дитячі локації, благодійні ярмарки, фотовиставки та інші інтерактивні події. А більш детально з програмою можна ознайомитися тут.
Нагадаємо, підприємці з восьми прифронтових регіонів зможуть отримати грант на відновлення господарської діяльності. Фінансова підтримка становитиме від 26 до 36 тисяч гривень. Кошти необхідно спрямувати на виробництво товарів у сферах тваринництва, рослинництва, харчова промисловість тощо. Як податися — розповідаємо в окремому матеріалі.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.