У Лисичанську екологічну інспекцію не пустили на завод

admin
2018-09-20 13:27

image
Фото: з відкритих джерел

Працюють, а від перевірок ховаються. 

Працівники екологічної інспекції не змогли потрапити з перевіркою на піролізне виробництво “Луганськпереробка”, на територію колишнього заводу ГТВ. Ворота цеху виявилися щільно зачиненими. А керівництво екоінспекцію проігнорувало.

Відгукнувся на дзвінок головний інженер. Він погодився приїхати в цех і надати представникам інспекції дозвільні документи. Ще через півгодини на велосипеді до воріт цеху під’їхав чоловік, який і повідомив інспекторам, що він є головним інженером. Однак, помітивши камери журналістів, повідомив, що перебуває на лікарняному та ㅡ поїхав.

Нагадаю, мешканці Лисичанська неодноразово скаржилися на шкідливе виробництво “Луганськпереробки”, яке отруює повітря. Люди збиралися на мітинг, писали скарги в міськраду та екологічну інспекцію, але ніхто не може змусити завод або припинити виробництво, або працювати за екологічними нормами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: