У Луганській області на подвір’я школи прилетів снаряд. Зі школи евакуювали сімсот дітей


image
Фото: Facebook Людмила Денісова

В Лисичанську  на територію школи впали уламки боєприпасів. В цей час в закладі були уроки, рятувальники евакуювали майже 700 учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це повідомила 12 жовтня уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Омбудсмен уточнила, що потерпілих внаслідок події немає.

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/posts/2198756293530441?__xts__%5B0%5D=68.ARDfq6aN54rvmrS67W1tz5vCS-R3q2vpp9Bbx_uoCN51wusbzGl9GaIVdQ8dHmFz5TKXgjpK1m7pTUHEz4N29x5LiMlpQFtY6GgukG4CQw8pTU0rIx4p_UIV49cUP4aH-6U0e35jDgSQS406gh7H2wMPMi7g6LymQGIPKx_SNU3WQNZODSYBnQ&__tn__=-R

Попередньо встановили, що у повітрі розірвалася ракета від зенітно-ракетного комплексу «Оса». Одна з її частин впала на територію школи. Зараз на місці події працює поліція та служба Безпеки України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: