Мешканців області, які лікуються від коронавірусної хвороби, не поменшало.
За даними голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка, у неділю, 24 жовтня, медики області діагностували COVID-19 ще 510 людям. Це майже втричі менше, ніж було в суботу, але ймовірно така кількість пов’язана з тим, що у неділю був вихідний і працювали менше лабораторій.
Водночас стало більше людей, які досі лікуються від коронавірусної хвороби. Лише 24 жовтня їх нараховували 18 тисяч, а зараз їх побільшало на понад 300 людей.
Кількість померлих від ускладнень хвороби з початку пандемії залишається такою ж — 3 118 людей.
Facebook-сторінка міського управління охорони здоров’я повідомляє, що станом на ранок 25 жовтня в громаді додалося ще 109 хворих. Серед них є 1 медик і 9 дітей.
Також медики констатували смерть 13 людей, які не впоралися з ускладненнями вірусу.
За даними профільного управління, на стаціонарному лікуванні в КНП “БЛІЛ м. Бахмут” зараз перебувають 256 людей, з яких 251 мають підтверджений діагноз. Зазначимо, головна лікарка БЛІЛ розповідала Вільному радіо, що в лікарні є загалом 255 місць.
Крім цих пацієнтів, ще 900 людей лікуються від COVID-19 вдома.
У самоназваному “Мінздраві ДНР” заявляють, що в неділю не обстежували мешканців тимчасово окупованої території на коронавірус. Тож статистика залишається незмінною:
Слід врахувати, що українській владі та офіційним міжнародним представникам не вдається підтвердити інформацію бойовиків, адже вони не дають доступ на цю територію. Через це дані з т.з. “ДНР” можуть бути недостовірними.
В усіх регіонах країни за добу COVID-19 діагностували понад 14 тисячам українців. З-поміж них є 999 дітей і 173 медики.
Також за день констатували смерть 330 людей. Ще майже 4 тисячі людей госпіталізували.
Загалом по всій країні вдома та в лікарнях наразі лікуються 339 тисяч українців.
Зазначимо, Всесвітня організація охорони здоров’я та міністерства охорони здоров’я різних країн стверджують, що стримати поширення коронавірусної інфекції допоможе лише вакцинація. В Україні наразі достатньо вакцини, і отримати її можна майже в будь-який день. Достатньо звернутися до сімейного лікаря або прийти до центру вакцинації з паспортом.
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.