У очільника Донецької ОДА з’явився ще один заступник — колишній правоохоронець та готельний бізнесмен


image
Фото: з відкритих джерел

Посаду заступника голови Донецької області зайняв колишній заступник  керівника поліції Донеччини. Серед багатьох кандидатур його обрали саме через його навички в колишній професії. Куць вважає, що колишній правоохоронець знає ситуацію в області краще будь-кого.

 

Про це очільник Донецької області Олександр Куць розповів 27 лютого під час прес-конференції.

“Було багато кандидатур. Кожного вивчав детально, і поясню, чому саме Філашкін. Вадим працював тут, в Донецькій області, починаючи з 2014 року. Він був заступником начальника Головного Управління  поліції Донецької області. Тобто, людей знає, починаючи від звичайного співробітника – до керівника поліції особисто. Крім того, він знає і про проблеми місцевих мешканців, які проживають на цій території”, — розповів журналістам під час прес-конференції Олександр Куць.

Вадим Філашкін до 2016 року обіймав посаду заступника начальника поліції Донецької області. Сам він уроженець Миколаївської області, та до війни на сході України працював правоохоронцем в рідному регіоні.

У Донецької ОДА з'явився новий заступник

Згідно з декларацією кандидата на посаду заступника ОДА, у Філашкіна є дружина та двоє дітей.

На початку 2018 року його дружина стала власницею готелю на узбережжі Чорного моря в Коблевому. А напередодні нового 2019 року Філашкін став співвласником пансіонату біля того ж Коблевого. Крім того, новий заступник ОДА задекларував магазин з кафетерієм та 4 земельні ділянки на курорті.

А ось власного автомобіля у Вадима Філашкіна немає. В декларації вказано лише 2 іномарки KIA та Lexus, але обидва належать дружині.

У Донецької ОДА з'явився новий заступник

Коли новий заступник ОДА звільнився з поліції, на його рахунках в банку були 100 тисяч доларів США. Дружина Вікторія Філашкіна не мала ніякого готелю, та річний дохід від підприємницької діяльності складав трохи менше півмільйона гривень. Однак сьогодні у володінні родини вже є частка готельного бізнесу, дружина Філашкіна декларує зріст доходів втричі, а на банківських рахунках Вадима Філашкіна вже немає 100 тисяч доларів США. Тільки 56 тисяч гривень, а готівкою його дружина зберігає 700 тис грн та 30 тис доларів США.

Нагадаємо, у Волновасі визначились з головою новоствореної військово-цивільної адміністрації.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: