У організаторки референдуму на Донеччині “відібрали” умовний строк та дали їй 5 реальних років за гратами


image
Фото: з відкритих джерел

У 2014 році мешканка Краматорська допомагала бойовикам провести незаконний референдум на сході країни. За це  її притягли до кримінальної відповідальності, але суд Краматорська дав їй умовний строк. Та Донецький апеляційний суд скасував рішення першої інстанції.  

 

Як встановили слідчі, 56-річна мешканка Краматорська у квітні 2014 році добровільно вирішила допомогти самоназваній “ДНР”. Вона очолила одну з дільниць, де проходив незаконний референдум. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донеччини.

Звинувачена проводила інструктаж для “членів комісії” по проведенню цього референдуму. Складала протоколи, “офіційні” документи, керувала підрахунком бюлетнів та інше.

Краматорський суд засудив жінку за статтею “Посягання на територіальну цілісність”, та призначив їй 5 років позбавлення волі з іспитовим строком. Та прокурори з цим не погодились і оскаржили рішення.

Силовики зазначили: організаторка не визнала свою провину, не розкаялася та намагалася ухилитись від кримінальної відповідальності. Тому умовний строк не є корректним в цій ситуації.

Розглянувши справу повторно, Донецький апеляційний суд призначив новий вирок у вигляді реальних 5 років позбавлення волі.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: