У Покровську ремонт музичної школи віддали фірмі, наближеній до мера


image
Фото з відкритих джерел

Між відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради та ТОВ РБУ “Донмонтаж” був підписаний договір на ремонт музичної школи. Він розміщений на сайті ProZorro. Вартість ремонту, відповідно до договору, складає 877 тисяч гривень.

 

Закупівлю в системі знайшли журналісти ІА “Вчасно”. Вони зазначають, ніяких подробиць про заплановані роботи немає.  Відомо лише, що ремонт мають виконати до 27 червня 2019 року

Цікаво, що раніше це ТОВ також займалося ремонтом музичної школи у Покровську. За це підрядники отримали 1, 47 млн гривень,  які виділили з державних коштів.

ТОВ «Донмонтаж» зареєстровано на депутата Мирнограда Павла Солодуху, який, начебто, пов’язаний дружніми стосунками з мером Покровська Русланом Требушкіним.  Раніше «Донмонтаж» знаходився у власності Валентини Хасенко та Вікторії Требушкіної (дружини Руслана Требушкіна). Таку інформацію зібрали “Наші гроші”.

Крім того, фірма є фігурантом кримінальної справи. У 2016 році поліція проводила перевірку використання бюджетних коштів, які виділили для ремонту покровського спорткомплексу “Металург”. Як виявилося, ремонт виконали не повністю, але акти виконаних робіт міська влада підписала. Гроші підряднику перерахували, як за повний якісний ремонт.

Починаючи з 2016 року, ТОВ РБУ «Донмонтаж» отримало замовлень більш ніж на 8 млн грн. Закупки проводилися без тендерів.

Нагадаємо, що у 2018 капітальний ремонт доріг Бахмута віддавали 2 фірмам із сумнівною репутацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: