Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

У прифронтовому Торецьку відкрили першу платформу ініціатив

admin
2018-08-31 19:00

Це єдиний простір такого типу в місті. Платформу ініціатив МЕМ Idea Hub запустили активісти, що давно працюють в місті. Тепер же сподіваються об’єднати всі ініціативи в Торецьку та розробити ще більше проектів. Проект організували на грантові кошти.

“Вся команда, яка презентувала проект, йшла до цього майже 4 роки, але був дуже критичний факт: Торецьк – місто на лінії розмежування, і тому донори, які підтримували такі Хаби та платформи ініціатив по Донецькій області, боялися йти до Торецька. Але ми рухалися далі, займалися створенням об’єднаних соціальних груп, найбільше серед молоді.”

-каже менеджерка платформи Олена Шевчук.

Шевчук зазначає: це єдиний простір такого типу на все десятитисячне місто, тому організатори планують докласти максимум зусиль, аби активізувати аудиторію міста, особливо молодь, до реалізації культурних, соціальних, освітніх та урбаністичних проектів.

MEM Idea Hub обрав для себе 4 напрямки: формування спільнот, урбаністика, екологія, культура. Як зазначає Олена Шевчук, за всіма напрямками вже є конкретні заходи, які запланувала команда. Один з великих пілотних проектів – фестиваль “З країни в Україну”, який відбудеться у місті 6 жовтня. До нього запрошують долучитися всіх охочих.

Знайти новий хаб в Торецьку можна за адресою вулиця Маяковського, 10.

Фото – Helena Chuck

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: