Підтверджені випадки COVID-19 на 06.08.2020:

76 808

В Україні
(1819 померли, 42524 одужали)

940

На підконтрольній Донеччині
(13 померли, 749 одужали)

1914

На непідконтрольній Донеччині
(111 померли, 860 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

У прокуратурі будуть розслідувати злочини війни за новим алгоритмом


image
Фото з відкритих джерел

У Генпрокуратурі розробляють нову стратегію розслідування й документування міжнародних злочинів в умовах війни.

 

Про це повідомляють у прес-службі ГПУ.

Зазначається, що документ, над яким працюють у прокуратурі,      має стати покроковою інструкцією для процесуального керівництва та досудового розслідування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних в умовах війни.

“Буде розроблений стратегічний документ про розслідування найтяжчих міжнародних злочинів, щоб мати єдиний алгоритм дій для всіх органів досудового розслідування та прокурорів. Стратегія полегшить кваліфікацію правопорушень, допоможе отримати якіснішу аналітику, опише методи збору доказів і документування воєнних злочинів”, – заявив заступник генпрокурора України Гюндуз Мамедов.

У ході робочого візиту на Луганщину Мамедов говорив з головою Станично-Луганської райдержадміністрації Юрієм Золкіним про напрацювання законодавства у постконфліктний період. Також обговорили реєстрацію постраждалих у ході війни людей та пошкоджених об’єктів нерухомості, а також проблему нав’язування російських паспортів працівникам бюджетної сфери, які живуть в ОРДЛО. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: