Підтримати
Знак на в’їзді у Шахове
Знак на в’їзді у Шахове. Фото: Вільне радіо

У селі Шаховому планують полагодити дах будівлі, де розміщується місцева адміністрація. На роботи заклали 188 546 гривень. Ці гроші отримає ФОП Князєв Ярослав Анатолійович, з яким уклали договір 11 жовтня 2024 року. Розповідаємо, що відомо про підрядника та які саме роботи він має виконати.

Про плани Шахівської сільської ради журналісти Вільного радіо дізналися з порталу публічних закупівель Prozorro

Відремонтувати планують дах адміністративної будівлі по вул. Чернявського, 14. За цією адресою працює Шахівська сільська рада.

У тендері вказано, що будівля постраждала від збройної агресії. Російські обстріли у Шаховому фіксували 23 вересня, тоді від ударів загарбників зазнали поранень шестеро цивільних і поліцейський, також постраждали три адмінбудівлі.

Тендер передбачає такі роботи:

  • розбирання покрівлі (69,3 кв. м);
  • бережне розбирання покриттів з тих самих листів (172,55 кв. м);
  • герметизація отворів у шифері від цвяхів (26,6 м);
  • укладання раніше демонтованого покриття з 8-хвильових азбоцементних листів (172,55 кв. м);
  • влаштування нового покриття з таких самих листів (188,1 кв. м);
  • встановлення покрівельної драбини (8,5 м).

Виконати роботи та доставити матеріали планують до кінця 2024 року.

Що відомо про підрядника

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ФОП  Князєв Ярослав Анатолійович, який взявся за ремонт, зареєструвався понад 5 років тому у Дружківці Краматорського району.

Серед основних видів його діяльності — проведення будівельно-монтажних, покрівельних, штукатурних робіт, оптова торгівля квітами та рослинами, а також меблями, килимами й освітлювальними приладами.

Раніше ми розповідали, що у Краматорську заплатять мільйон гривень за ремонт пошкодженої обстрілом багатоповерхівки. За ці гроші мають не тільки провести капремонт будівлі, а й полагодити ліфт в одному з під’їздів. 


Завантажити ще...