Підтверджені випадки COVID-19 на 04.06.2020:

25 411

В Україні
(747 померли, 11042 одужали)

174

На підконтрольній Донеччині
(5 померли, 111 одужали)

611

На непідконтрольній Донеччині
(23 померли, 154 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

У школах Донбасу з’являться електронні щоденники та журнали

Діана Шароді
2019-10-02 12:07

image
Фото з відкритих джерел

Школи Донецької області незабаром можуть повністю відмовитися від паперових журналів та щоденників. На Донбасі впровадять унікальну електронну систему «Моя школа».

 

Про це  повідомляє «Бізнес — Схід». 

Займатиметься впровадженням IT-компанія з Краматорська. 

Виглядатиме нововведення як електронний додаток. Він буде адаптований для всіх пристроїв: ноутбуків та смартфонів. За допомогою IТ-технологій вчителі, учні та батьки зможуть обмінюватися інформацією про навчальні процеси. 

“Нова електронна система замінить старі методи ведення документації в навчальних закладах на сучасні шляхом впровадження електронних журналів, електронних щоденників, єдину електронну систему бази даних та документів та оптимізує робочі процеси для вчителів”, – повідомляє директор ТОВ “Ареал Девелопмент” Світлана Панова.

Систему розробили в Литовській республіці 15 років тому. Наразі там 80% навчальних закладів використовують методику «Моя школа».

“Наразі система «Моя Школа» вже працює в пілотних класах у Вінниці. На Донеччині ми починаємо впроваджувати проект вже в жовтні. Щоб пришвидшити процес в нашому регіоні, звернулися по допомогу до ДонОДА. Нам пообіцяли сприяти процесу реалізації проекту в школах та залученню до нього вчителів”, — додає Світлана Панова.

На Донеччині додаток почнуть впроваджувати вже з середини жовтня. Поступово охопити планують всі навчальні заклади.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: