Для того, аби комунальники змогли провести технічне обслуговування запірної арматури в Слов’янську, частині жителів міста доведеться в грудні бути без газу. Розповідаємо, мешканцям яких будинків треба приготуватися.
Про це повідомили у пресслужбі Донецькоблгазу.
23 та 26 грудня у Слов’янську триватиме технічне обслуговування газової системи, тому частину вулиць тимчасово відключать від газу. Комунальники збираються провести т.о. запірної арматури.
У зв’язку з технічним обслуговуванням без газу залишаються:
Газовики перепросили жителів окреслених будинків за можливі незручності та пообіцяли, що газ повернеться після проведення робіт.
Нагадаємо, станом на 21 грудня комунальники фіксують у Дружківці високий рівень споживання води. Через це у мережах впав тиск, і вода не піднімається до 9-х поверхів багатоквартирних будинків. Для таких випадків у місті є місця з безкоштовною питною водою.