image

У Соледарській громаді спецавтівка безкоштовно возитиме людей з інвалідністю


Соледарська міська ОТГ отримала спеціальний автомобіль для перевезення людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Це перша громада в Донецькій області, де працюватиме служба для людей на візках.

 

Про це Вільному радіо повідомила Ольга Рагоза, заступниця міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Соледарської міської ради.

“У нас громада молода, територія дуже велика, і необхідність у такій службі була. Тому що ми зіткнулися з такими питаннями, коли необхідно було підвозити наших людей з обмеженими можливостями на заходи, а підвезти було нічим. Тому виникло таке питання”,  – розповідає Ольга Рагоза.

За її словами, у конкурсі на надання автомобілю для перевезення людей з інвалідністю в Соледарській ОТГ брали участь ще у 2018 році. Однак того разу виграти не вийшло, тож вирішили спробувати ще раз. У 2019 році конкурсний відбір пройшли, і 23 серпня відбулось урочисте вручення спецавтівки громаді.

Відтепер людей, які пересуваються на інвалідному візку або за допомогою милиць, можуть відвозити до лікарні, авто-  або залізничного вокзалу, закладів освіти та культури, структурних органів місцевої влади тощо.

В автомобілі вистачить місця для декількох людей на візках.

“Там стає два візки і три додаткових місця для супроводжуючих”,  – каже Ольга Рагоза.

Вона зазначає, що у міськраді вже склали нормативний документ, який регулюватиме роботу служби.

“Буде диспетчер, який прийматиме заявки від людей з порушеннями опорно-рухового апарату. Будуть приймати заявки, і на основі цих заявок буде формуватися маршрут. Послуга буде безкоштовною, оплата буде йти з місцевого бюджету”,  – каже заступниця міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики.

Вона додає, що реєстрацією автівки, формуванням та розміщенням працівників служби будуть займатися впродовж вересня. Служба увійде до складу відділу з питань соціального захисту населення.

Нагадаємо, в прифронтовій Авдіївці в 2019 році теж з’явилося “Соціальне таксі”. Це безкоштовний автобус для людей на інвалідних візках. Автобус облаштований підйомником або приставним пандусом для можливості заїхати в нього.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: