Зображення до посту У центрі Покровська стане більше наземних укриттів (ФОТО)
Нові укриття у Покровську. Фото: Покровська МВА

У місті продовжують встановлювати наземні бетонні укриття. Під час повітряної тривоги у кожній з таких конструкцій зможуть ховатися до 20 жителів.

 

 

Про встановлення нових захисних споруд повідомили в Покровській МВА.

Наразі комунальники встановлюють ще три захисні споруди у центральній частині міста. Йдеться зокрема про укриття біля однієї з фінустанов мікрорайону “Південний” та неподалік ринку “Лазурний”. 

У центрі Покровська стане більше наземних укриттів (ФОТО) 1

У центрі Покровська стане більше наземних укриттів (ФОТО) 2
Нові укриття облаштовують у Покровську. Фото: Покровська МВА

“Ці наземні споруди виконуватимуть актуальні сьогодні функції — захищатимуть людей від вибухових хвиль, уламків, від яких найбільше страждає населення”, — зазначив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Встановлювати нові вуличні укриття у Покровську розпочали минулого тижня. У МВА зазначають, що захисті споруди не замикатимуть, тому місцеві жителі зможуть перечекати небезпеку у будь-який час.

Зазначається, що облаштовують укриття у співпраці з Донецькою обласною військовою адміністрацією та благодійним фондом Nova Ukraine.

Нагадаємо, у Мирнограді також встановлюють наземні бетонні укриття. Перше таке вже встановили в громаді, воно розташоване біля відділення банку та має 25 сидячих місць, освітлення та відеоспостереження. 


Завантажити ще...