У Волновасі головою ВЦА став син очільника Волноваської районної ради


image
Фото: UA: Донбас

27 лютого у Волновасі представили голову новоствореної військово-цивільної адміністрації. А працівники Волноваської міської ради залишаться з роботою. Їх всіх переведуть на штатні посади в ВЦА. Хто став очільником ВЦА у Волновасі, та всю відому інформацію про нього читайте далі.

 

На сторінці у Facebook Волноваської міськради вже з’явилось повідомлення, що новостворену Волноваську ВЦА відтепер очолює Іван Лубінець.

Вже одразу він зазначив, що нікого з міської ради звільняти не будуть. Всіх переведуть на вже знайомі працівникам посади, але вже в військово-цивільну адміністрацію.

“Посади такі самі і штатний розпис такий самий, як у існуючого апарату міської ради. Ніхто не планує і не буде виганяти людей на вулицю”, — розповів журналістам UA: Донбас новий очільник Волноваської ВЦА Іван Лубінець.

Він зазначив, що створення ВЦА було необхідним для міста, та серед його перших планів — це поспілкуватись з населенням.

“З наступного тижня вже почну реалізовувати особистий прийом громадян, який прописаний в Законі. Я вважаю і серед населення відгук якийсь буде”, — розповів про свої плани Лубінець.

Також читайте: Голова Донецької області Олександр Куць розповідав Вільному радіо, що очільник Волноваської ВЦА буде з числа місцевих, але обов’язково військовий.

За інформацією журналістів, Іван Лубінець з 2014 року служив в АТО в районі Маріуполя. Його сім’я володіє агентством нерухомості у Волновасі.

З відкритих джерел можна дізнатись, що його батько, Валерій Лубінець, з кінця 2015 року обіймає посаду голови Волноваської районної ради. Він є членом партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Згідно з його декларацією на посаді голови райради він отримує заробітну плату майже 300 тисяч гривень на рік. Його дружина від підприємницької діяльності майже 800 тисяч гривень. А ось вдома вони тримають разом готівкою понад півтора мільйони гривень.

Нагадаємо, у Волновасі більше місяця не могли назначити голову ВЦА. Відповідний Указ Президента про створення ВЦА у Волновасі вийшов ще 17 січня.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: