В селищі Михайлівка на Запоріжжі під час робіт по обрізці дерев, велика гілка впала на 66-річну жінку. У результаті отриманих травм, вона загинула на місці.
Трагедія сталася 5 вересня біля гуртожитку Михайлівського державного навчального закладу “Вище професійне училище”.
“На місці події співробітники поліції встановили, що роботи виконувались без дотримання правил безпеки, а саме без огородження місця попереджувальною стрічкою”, — йдеться в повідомленні Запорізької поліції.
Проти порушників відкрили кримінальну справу “Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою”, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Більше
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів