Училищам Донеччини пропонують за державний кошт облаштувати навчально-практичні центри


image
Фото з відкритих джерел

Професійно-технічні училища з усієї Україні можуть податися на державний конкурс для створення сучасних навчально-практичних центрів. На їхнє облаштування у 2020 році уряд запланував 259 млн грн.

 

Про це повідомляють у прес-центрі Кабінету міністрів України.

Зазначається, що учасниками конкурсу можуть стати всі заклади профосвіти незалежно від того, є в них навчально-практичний центр чи ще немає. Однак податися не можуть ті заклади, в яких навчаються менше ніж 400 учнів.

Керівники закладів, які знають, як використати ресурси центру з максимальною користю, можуть відправити свої заявки до 12 березня. Пакет документів треба надіслати до директорату професійної освіти за адресою: 01601, м. Київ, бульвар Шевченка, 16. 

Після завершення реєстрації конкурсна комісія відбере переможців.

Обладнання для закладів профосвіти купуватимуть на умовах співфінансування. При цьому субвенція покриває не більш як 70% витрат, а з місцевих бюджетів на придбання обладнання мають надати  щонайменше 30%. На капітальний ремонт не зможуть витратити більш ніж 20% від загальної суми субвенції.

У кабміні зазначають, що цього року МОН не встановлює певного переліку професій, для яких можна відкрити навчально-практичний центр. Натомість заклади освіти разом з місцевою владою можуть обирати їх самостійно, спираючись на те, яких фахівців бракує регіону.

Лист із роз’ясненням процедури конкурсу, реєстраційною формою та контактами ви знайдете тут.

З додатковими запитаннями щодо умов конкурсу можна звернутися до державного експерта директорату профосвіти МОН Сергія Коваленка за телефоном: (044) 287-82-74 або на електронну пошту kovalenko@mon.gov.ua.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: