Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Училище ім.Бубки планує закупити на 2019 рік 50 кг червоної ікри


image
Фото: з відкритих джерел

В училищі кажуть, що закупка стандартна, бо склали собі таке меню. Оплачує це обласний бюджет. Цікавий і найімовірніший постачальник товару.

 

Замовити ікру планують у ФОП “ОСТРЕЦОВА ЛЮБОВ ДМИТРІВНА”. На майже 100 тис грн. Жінка зареєструвалася за адресою свого проживання, в одному з ОСББ Бахмута. Ймовірній постачальниці 64 роки, і вона лише у серпні цього року стала приватним підприємцем. Зате досить успішним. Одразу пішла на державні торги і подається лише на ті закупівлі продуктів, що оголосило училище ім. Бубки. І зараз очікує результату тендерів на постачання товару на загальну суму 1 млн 220 тис грн.

В закупівлі ікри в училищі нічого дивного не бачать. Так прописано в раціоні, та витрати вважають виправданими, ㅡ розповіла Вільному радіо юристка та відповідальна за закупівлі в училищі Олександра Чайка.

Олександра Чайка: Так, це у нас складають меню. Це у нас регулярна закупівля. Аукціон завершився, і тепер ми визначаємо переможця.

Анна Сердюк: У вас багато де лише 1 учасник на торгах. Будете оголошувати новий аукціон?

Олександра Чайка: Так це ж “допороги” (допорогові торги, – ред.). Наскільки я знаю, ми можемо обрати і якщо 1 учасник “

Детальніше про закупівлі обіцяли розповісти пізніше. Однак, у домовлений час розмови із компетентним представником училища, телефон вже був вимкнений.

Зазначимо, за документами, що пропонує єдиний кандидат-постачальник червоної ікри, закуповує вона товар у США. Окрім цього, знає, де дістати для училища ім. Бубки рибу, рибне філе та інше м’ясо риби морожені, картоплю та сушені овочі, ковбасні вироби, манну крупу, мед натуральний та яйця, дріжджі, каву, чай та супутню продукцію.

Зараз, ще офіційно не оголошено переможця в цих тендерах. Однак, в багатьох лише 1 претендент. І відповідь представниці училища свідчить, що їм це підходить.

Додамо, що червону ікру через систему Prozorro в менших об’ємах купував 1 заклад санаторного типу. Територіальне медичне об’єднання “Санаторного лікування” у м.Києві. При цьому, вони закупили ікру майже вдвічі дешевше. За 24 кг віддали 30 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: