Учні НВК №11 та ЗОШ №12 не повернуться до своїх шкіл щонайменше до грудня

Діана Шароді
2019-04-24 17:10

image
Фото: Вільне радіо

Як розповіла начальник Управління освіти Марина Рубцова, в 2019 році ще не було жодної проплати підрядникам, які виконують ремонт. Тож строки завершення робіт змінили.

 

“Стосовно 12 і 11 школи можу сказати, що на сьогоднішній день триває робота по реалізації цих проектів. Укладені додаткові угоди на продовження терміну виконання робіт, і ці всі угоди мають кінцевий термін виконання — кінець цього року календарного”,  — розповіла Марина Рубцова.

Також чиновниця розповіла, що в 2019 році проплати по цих об’єктах ще не проводилися.

“По двох об’єктах фінансування ще не відновлено, і я хочу наголосити, що до 11 грудня 2018 року ми здали всі форми, які були надані підрядними організаціями. Сьогодні у нас завершується квітень, і ми ще не проводили жодного платежу”, — додала Рубцова.

Зазначимо, раніше Марина Рубцова зазначала, що бахмутські школярі НВК №11 та ЗОШ №12 можуть повернутися до своїх шкіл вже у вересні.

Нагадаємо, під час ремонтних робіт, субпідрядник, який виконував додаткові роботи в 11-й школі, зірвав підлогу в харчовому блоці, хоча ці роботи не передбачалися в проекті. А в бахмутській школі №12 під утепленням ховали не відремонтовані тріщини в стінах.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: