Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Україна продовжує через суд доводити, що Росія керує війною на Донбасі


image
Фото з відкритих джерел

Міністерство юстиції України передало до Європейського суду з прав людини звіти і детальну інформацію про російських військових, які беруть участь у бойових діях на Донбасі.

 

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на заступника міністра юстиції Івана Ліщину.

“В ЄСПЛ нині розглядаються особливі справи. Тут ми плануємо юридично довести, що саме російська влада, а не якісь міфічні “трактористи та шахтарі”, керують бойовими діями на Донбасі”, – зазначив Ліщина.

Іван Ліщина визнав, що суду потрібен буде додатковий час, аби ознайомитися з новими доказами, проте це навряд занадто затягне розгляд скарги.

“Я не думаю, що нашу скаргу по Донбасу розглянуть дуже швидко – скоріше, можна розраховувати на слухання в 2020 році. До того моменту Росія матиме вдосталь часу, щоби прокоментувати всю нову інформацію, яку ми надали”, – додав посадовець.

Зазначимо, 27 лютого у Страсбурзі відбудуться слухання у справі “Україна проти Росії” щодо Криму. Як зазначив заступник міністра юстиції, до кінця 2018 року Україна і РФ має  надати обґрунтування на 30 сторінок, щодо прийнятності цієї справи. Російська сторона з цим не згодна та пропонувала перенести слухання і надати їм час до травня наступного року, для підготовки коментарів на цю позицію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: