Україна розірвала півсотні угод з Росією, – Клімкін

Діана Шароді
2019-01-18 17:10

image
Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про те, що в 2018 році з Російською Федерацією розірвали 49 угод різного рівня. Тепер на черзі ще близько 50.

 

“49 угод з Російською Федерацією припинили своє існування. Серед них — 2 міждержавні угоди, 25 міжурядових, 19 міжвідомчих і 3 міжрегіональних” , — таку заяву Клімкін зробив 18 січня на прес-конференції у Києві.

Міністр закордонних справ зазначив, що між Україною і Росією фактично немає дипломатичних відносин. Також він акцентував увагу на тому, що робота в напрямку розриву всіляких домовленостей з державою-агресором здійснюється “без емоцій”. Вони залишаються на мінімальному рівні і стосуються насамперед захисту українських громадян на території країни-агресора.

“Зараз на відпрацюванні знаходиться ще майже 50 угод. Це, так би мовити, другий пакет. І ми переглядаємо всю договірну базу з Російською Федерацією”, — додав міністр.

Клімкін наголосив, що МЗС України вважає неприпустимим працювати по тій базі угод, яка існувала до війни з Росією.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала розірвання договору про дружбу з Росією. Так, відповідно до Закону припинення дії Договору про дружбу між Україною і Російською Федерацією звільняє Україну від будь-яких зобов’язань, раніше встановлених в ньому. Офіційно Договір перестане діяти 1 квітня 2019 року.

Читайте також: Facebook виявив та заблокував більше сотні сторінок-ботів з Росії, які займались інформатакою в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: