Українці в наступні 2 тижні можуть купити газ на зиму за літньою ціною


image
Фото: з відкритих джерел

З 23 серпня в Україні почала діяти акція #ТвояЕнергонезалежність. Таким чином українці отримали змогу купити певну кількість газу за зниженою ціною. Часу, щоб скористатися акцією лишилось небагато часу — вона триває до 25 вересня.

 

Всього за цією акцією можна отримати 25 000 м³ газу. Однак, якщо після опалювального періоду у споживача залишаться невикористані кубічні метри, то йому мають повернути гроші. У НАК “Нафтогаз” говорять, що це дозволить 25% витрат під час опалювального періоду.

Твоя Енергонезалежність. Купуй газ влітку – споживай взимку!

Акційна ціна на газ складає 5595 грн 53 коп за 1000 м³ газу. Сюди ж входить і націнка за газ. А от за транспортування газу, послуги з розподілення газу та ПДВ все ж доведеться платити, але окремо. 

Зазначимо, у серпні ціна на газ для споживачів склала 6540 грн за 1000 m³ газу (в ціну включена вартість за транспортування газу, за послуги з розподілення газу, ПДВ та націнка).

Попри те, що акція закінчиться вже через два тижні, у міськгазі Бахмута ще не відкрили розрахунковий рахунок, на який споживач оплачуватиме куплений запас газу. Зробити це обіцяють у найближчі дні.

“Ми вже готові заключати договори з людьми. На даний момент ми їх записуємо. Вони залишають нам свої контактні дані, хто бажає. У нас одна проблема —  ми зараз відкриваємо розрахунковий рахунок. Як тільки буде відкритий, я думаю, що сьогодні або завтра, на крайній випадок у п’ятницю, ми людей будемо обдзвонювати, запрошувати і заключати з ними договір”, — розповіла Вільному радіо начальник служби обліку Артемівського управління з газифікації та газопостачанню Лариса Миколюк.

Для того, щоб закупити газ за зниженою ціною, абонент має звернутися до свого постачальника газу. Абоненти міськгазу у Бахмуті можуть підійти на перший поверх управління в абонентський відділ (вулиця Носакова, 13), маючи з собою копію паспорта, ідентифікаційний код та гроші, щоб оплатити 100% вартості депозитного газу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: