Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Українців запрошують на всеукраїнський фотоконкурс “Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади”


image
Фото: з відкритих джерел

З 21 травня стартував всеукраїнський конкурс фотографій сильних жінок. Організатори закликають розказувати та показувати історії успішних, гарних та надихаючих українок. Надсилати свої роботи можуть навіть діти від 14 років.

 

“Програма “U-LEAD з Європою”, яка надає підтримку мінрегіону у реформі децентралізації, організувала такий фотоконкурс, який спрямований на висвітлення теми ролі жінок у громаді, а також зокрема їх активну політичну участь у економічну і соціальному житті”, — розповіла Вільному радіо представниця “U-LEAD з Європою” Влада Соловйова.

Цей фотоконкурс має підкреслити перемоги та досягнення жінок в різних сферах.

Учасникам конкурсу необхідно обрати будь-яку жінку, яка їх надихає та зробити її фотографію. До фото бажано додати опис з її історією.

“Можуть брати участь абсолютно всі, показувати не просто портретні знімки жінок, але й репортажні знімки. Це може бути діти, віком старше 14 років, які хочуть показати, наприклад, що вони надихаються своєю мамою, вчителькою, сусідкою, односельчанкою тобто абсолютно з різних напрямів”, — зазначила Влада Соловйова.

Участь в конкурсі можуть брати всі українці, які мешкають на підконтрольній Уряду території, навіть діти віком від 14 років. Однак для дітей до 18 років необхідна письмова згода родичів на участь дитини в конкурсі.

Свою роботу можна подати з 21 травня до 11 червня натиснувши тут.

Всі фото розглядатиме журі у складі 4 людей (фотожурналіст, заступник начальника головного управління з питань моніторингу, аналізу політики та взаємодії з місцевими органами влади та самоврядування, керівник відділу комунікації та налагодження діалогу та експерт з комунікацій програми “U-LEAD з Європою”).

За найкращі роботи учасники отримають призи від організації:

  • 1-е місце – Digital Photo Camera (EOS M100 kit (15-45mm) IS STM Black);
  • 2-ге місце – Steadycam для смартфону DJI Osmo Mobile 2;
  • 3-тє місце – Фоторюкзак National Geographic
  • 4-те – 10-те місця – Сертифікати Etnodim.
  • 11-те – 25-те місце – Сертифікати Etnodim.

Церемонія нагородження запланована на 18 липня 2019 року у столиці України. Всі учасники мають спланувати свій графік та, у разі перемоги, бути вільним в цей день.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: