Українські письменники відвідають Бахмут


image
Фото з відкритих джерел

У рамках проекту “Схід читає” до Бахмута приїдуть письменники Сергій Жадан, Макс Кідрук, Андрій Любка, Діана Мельникова та Сашко Дерманський. Зустріч відбудеться вже на наступному тижні.

 

21 лютого о 14:00 у Бахмутській  міській бібліотеці для дітей (вул.Миру, 40)  читатимуть Діана Мельникова та Сашко Дерманський.

Трохи пізніше, о 15:00,  у центральній міській бібліотеці  Бахмута (вул. Миру, 28) з читачами зустрінуться Андрій Любка, Макс Кідрук і Сергій  Жадан.

Запрошення Сергія Жадана

 

Нагадаємо, “Схід читає” – це проект підтримки бібліотек Донбасу. Український інститут книги подарує бібліотекам-учасницям проекту понад 2 000 примірників нових книжок. До збірки увійшли і книги учасників проекту: «Антена» Сергія Жадана, декілька романів Андрія Куркова (серед них «Щоденник Майдану та Війни», «Пікнік на льоду», «Остання любов президента» та інші), «Іловайськ» Євгена Положія, «Зайчикова книжечка» та «Третій сніг» Івана Андрусяка.

Ексклюзивне інтерв’ю про проект із Сергієм Жаданом ви можете прочитати тут.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: