Українські знавці космосу можуть виграти поїздку в NASA


image
Фото: з відкритих джерел

IT-фабрика UNIT Factory проспонсує поїздку до Сполучених Штатів Америки на екскурсію для тих, хто покаже найкращий результат в онлайн грі з ботом.

 

У Telegram та Messenger запустили навчальну гру, переможці якої отримають 15 телескопів та головний приз – поїздку до космічного центру NASA ім. Кеннеді в США. Організатор поїздки — українська IT-фабрика UNIT Factory.

Компанія допоможе відкрити візу та оплатить її, переліт туди і назад та проживання 5 днів.

За допомогою бота у месенджері, ви відповідаєте на запитання. Відповіді можна дивитися в інтернеті, тому що у часі ніхто не обмежує. Переможе той, хто відповість правильно на найбільшу кількість запитань. Всього їх 300.

Зазначимо, що візу до США відкрити дуже важко. Процедура оформлення візи може тривати більше року, та не має 100% гарантії в її отриманні. Більше 35% українцям, які подавали на візу у 2018 році, відмовили у візі. Додамо, що, серед загальних питань при оформленні, можуть бути і несподівані. Як наприклад “Чий Крим?”. Крім цього, додаткові питання задаватимуть на співбесіді з представником посольства США .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: