Європейська громадська організація пропонує молоді з України долучитись до волонтерства у будь-якій сфері та країні Європи. Натомість людина отримає до 300 євро кишенькових грошей щомісяця, оренду житла та оплату мовних курсів, місцевого проїзду та страхування. Детальніше про це розкажуть 18 березня онлайн о 15:00.
Про це повідомляє Донецький обласний дитячо-молодіжний центр з посиланням на Асоціацію молодіжних центрів України.
Привабливі волонтерські вакансії пропонує Європейський корпус солідарності у різних країнах ЄС для української молоді 18-30 років.
Як долучитися — детально розкажуть під час онлайн-зустрічі в “Google Meet” 18 березня о 15:00 (за київським часом) за цим посиланням.
Волонтери й волонтерки працюватимуть у країнах ЄС у різноманітних організаціях 5 днів на тиждень, 6-7 годин на день.
Наприклад, пропонують дуже багато волонтерських вакансій роботи з дітьми та молоддю.
Корисним зможе бути кожен охочий у тій сфері, яка їй/йому цікава, уточнює координаторка міжнародних програм з Асоціації молодіжних центрів України Альона Глазкова, яка й буде вести цю зустріч.
“Ти можеш запропонувати власні активності на місці, в залежності від того, що ти вмієш. Малювати? Робимо майстерні з малювання для місцевих про Україну. Співати? Вчимо людей мові та пісень і робимо концерт на підтримку людей в Україні. Проєктний менеджмент? Круто. Вчимо людей писати проекти і пишемо разом проекти з залученням України”, — уточнює активістка.
Останній прихисток. Як живуть недержавні хоспіси Донбасу
За умовами програми волонтери та волонтерки мають:
Під час повномасштабного вторгнення російської армії волонтерська допомога потрібна багато де й в Україні. Люди у різних громадах гуртуються, аби допомогти один одному та особливо біженцям з “гарячих точок” фронтів російсько-української війни. Про те, як, наприклад, працює громадський гуманітарний штаб у Часів Ярі на Донеччині, ми розповідали тут.
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.