Український скаутинг “Пласт” запрошує до співпраці

Діана Шароді
2019-03-16 16:51

image

Всесвітньо відома скаутська організація Пласт запрошує в свою команду. Тож сьогодні її представники в Бахмуті розповіли про діяльність організації, розвиток скаутського руху на Донеччині, та можливість потрапити до його рядів.

 

Пласт – це середовище волонтерів, де в пригодах людина самовдосконалюється, розвивається, вчиться відповідальності. Послухати більше про його діяльність в Бахмуті сьогодні зібралося більше півсотні людей.

Український скаутинг “Пласт” запрошує до співпраці

“На сьогодні Пласт в Бахмуті представляє свою діяльність у подорожах, кожного тижня, переважно на вихідних, ми зустрічаємось і проводимо пластові сходини. Там ми можемо вивчати історію, наприклад, значущі для України дати. Потім влаштовуємо майстерні, хенд-мейдом займаємося, тобто такий комплексний всебічний розвиток”, — розповідає координаторка міського осередку Молодіжної організації «Пласт – Національна скаутська організація України» Вікторія Шуміловська.

Наразі до Пласту в Бахмуті входять всього 10 учасників, одна з них — Софія. Їй 14 років, і в організацію вона потрапила нещодавно. Але вже ділиться враженнями від подорожей та кличе в Пласт своїх знайомих: “Ну, по-перше, Пласт — це нові друзі. Ти постійно дізнаєшся щось нове, більше живого спілкування. Це урізноманітнює життя сучасних дітей, у яких тільки школа, дім, комп’ютер. А тут багато мандрівок, багато цікавого. Приходьте до нас до Пласту!”

Український скаутинг “Пласт” запрошує до співпраці

Дізнатися більше можете на сторінці “Пласт в Бахмуті” або за тел. : 0991516200 — Вікторія Шуміловська, координаторка міського осередку Молодіжної організації «Пласт – Національна скаутська організація України».

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: