Німецька компанія “Volkswagen” запустила стажування для українських студентів. Взяти участь можуть студенти різних спеціальностей. Щоправда, претендентам треба знати англійську або німецьку мови, а також пройти відбір. Зараз триває прийом заявок.
Про умови стажування розповіла координаторка Наталія Веретеніна.
Програма для українських студентів “UA Volkswagen” розрахована на 50 людей. Стажування триватиме від 2 до 6 місяців. Студенти мають перебувати в Німеччині чи мати можливість приїхати. Для того, аби подати заявку, треба надіслати резюме на пошту [email protected]. Після — виконати невелике завдання (знайти на сайті бажані позиції), пройти інтерв‘ю з рекрутинг-департаментом та майбутнім відділом.
Хто може подаватись на стажування
Податися для участі можуть студенти українських вишів (для стажування треба буде надати довідку з університету).
“Фах загалом може бути будь-який, але, наприклад, з лікарями/акторами може виникнути заминка. У випадку таких суперечливих професій, в контексті діяльності компанії, я буду звертати увагу на досвід студентів. Наприклад, якщо це буде лікар за освітою, але з сильними навичками SMM, то можна спробувати”, — розповідає Наталія Веретеніна.
Обов’язкова умова — знання англійської (на рівні В2-С1), німецької (В1-В2).
“З власного досвіду і досвіду студентів я би рекомендувала мати хоча б базовий рівень для життя, або починати вчити мову в процесі. Але в контексті суто робочих викликів — це залежить від спеціальності. Умовно, студенти IT спеціальностей, часом міжнародних відносин та економіки можуть працювати англійською мовою, а от комунікаційникам чи юристам здебільшого варто мати принаймні В1-В2 німецької мови. Хоча в нас були випадки, коли студентці комунікаційного напрямку вистачило В2-С1 англійської мови”, — говорить координаторка.
Які умови стажування
В залежності від спеціальності студента розподілять на стажування у відповідний відділ компанії. Зокрема, є місця для програмістів, рекрутерів, комунікаційників тощо. Під час стажування студенти отримують мінімальну німецьку зарплату. Робочий тиждень — 35 годин, оплата 12€/год.
За наявності вакансій після стажування можливе працевлаштування. Студенти з незакінченою освітою можуть влаштуватись також з більш гнучкими умовами праці (10-20 робочих годин на тиждень).
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як працюють виші Бахмута після відкритого вторгнення Росії.
Читайте також: