Українських жінок та дівчат запрошують позмагатися за можливість 2 роки вивчати кодування в Естонії. Майбутніх розробниць вчитимуть на базі школи ІТ kood/Jõhvi. Стипендію та безоплатне проживання під час навчання зможуть отримати 200 українок.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.
На участь у конкурі запрошують українських студенток, які хочуть реалізувати себе у світі ІТ.
“В умовах війни процеси освіти не мають перериватися. Тому ми підтримуємо ініціативу безоплатних можливостей для навчання українських студенток в естонській школі кодування. Після навчання дівчата зможуть розвивати український IT-сектор”, — розповідає заступниця міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
Навчання проводитимуть на базі інноваційної естонської школи кодування kood/Jõhv. Загалом за результатом відбору на навчання запросять 200 українок. Всім студенткам гарантують стипендію та безоплатне проживання під час 2-річної освітньої програми.
Хто може податися
Подати заявку на навчання можуть українки, яким виповнилося 18 років та які здобули принаймні базову освіту й володіють англійською мовою.
Зверніть увагу: прийом заявок триває до 12 червня.
Відбір претенденток поділили на два етапи:
Перший етап: когнітивна гра на порталі школи (посилання шукайте тут), яка перевірить пам’ять, аналітичне мислення та навички розв’язування проблем. Як зазначають організатори, для цього не потрібно розуміти кодування.
Другий етап: претенденток з найкращими результатами за результатом першого етапу запросять на інтенсивний тритижневий навчальний табір із кодування. Кожна з учасниць отримуватиме бали за результатами випробувань. У фіналі навчального табору 200 учасниць із найвищими балами запросять на повну 2-річну програму.
Детальніше про конкурс та процес навчання у школі читайте на порталі Мінцифри за посиланням.
Нагадаємо, глобальний фінансовий додаток Revolut спростив умови реєстрації для українців, які мусили виїхати за кордон через війну. Як відкрити рахунок у країнах ЄС — читайте у матеріалі Вільного радіо.
Читайте також: