Українців закликають поділитися спогадами про близьких, які віддали життя за Батьківщину: як долучитися до акції
До Дня пам’яті захисників України, що загинули за незалежність та цілісність країни, Донецька облдержадміністрація запускає акцію «І в спогадах Герої оживуть». Рідні та друзі полеглих захисників можуть увічнити їхні імена, розповівши про їхній життєвий шлях і подвиг в ім’я рідної землі. Дізнавайтесь, як долучитися до ініціативи.
Як розповіли на сайті Краматорської міської ради, акція покликана зберегти пам’ять про полеглих захисників та захисниць України. Кожен охочий може поділитися своїми спогадами про загиблих близьких, щоб якомога більше людей мали змогу доторкнутися до персональної історії кожного Героя.
Як взяти участь в акції до дня пам’яті захисників України
Спочатку потрібно на аркуші формату А4 записати свої спогади про загиблих рідних, друзів або побратимів, вказавши їхнє прізвище, ім’я та позивний (якщо є), а також своє прізвище, ім’я та статус (член родини, друг, побратим тощо).
Далі необхідно зробити фотокопію записаного спогаду та відправити її на електронну адресу: [email protected] до 23 серпня 2024 року.
Якщо немає можливості записати спогади на аркуші формату А4, можна надіслати їх у друкованому вигляді на електронну адресу [email protected] також до 23 серпня 2024 року. У тексті листа потрібно вказати прізвище та ім’я воїна (за бажанням — позивний), а також свої прізвище, ім’я та статус (член родини, друг, побратим тощо).
У Краматорській міській раді зазначили, що, беручи участь в акції, учасники автоматично надають згоду на збір та обробку персональних даних.
Усі надіслані спогади про захисників України будуть зібрані в одну книгу-архів і використані під час Загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб пам’ять про кожного воїна жила вічно.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що на Донеччині тривалість комендантської години тепер залежатиме від наближеності до лінії фронту. У матеріалі знайдете повний перелік населених пунктів, де діятимуть посилені обмеження.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.