“Укрпошта” грозиться припинити доставку пенсій та звільнити багатьох працівників

Діана Шароді
2018-10-26 18:44

image
Фото з відкритих джерел

Таку заяву зробив гендиректор підприємства через те що в Міністерстві інфраструктури не хочуть підвищувати тарифи на доставку виплат пенсіонерам.

 

“Якщо не буде прийнятий новий тариф, то ми на зможемо доставляти. Будуть зміни, продовжимо доставку”, — розповів в коментарі Громадському радіо речник Укрпошти Михайло Василенко.

Пояснюється це тим, що компанія надає послуги доставки пенсії згідно з старими тарифами і тому “Укрпошта” зазнає великих збитків. Зазначається, що тарифи не змінювались вже 14 років.

“У середньому кожне відділення пошти зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень на місяць. Тому що доставка коштує нижче від собівартості. На кожній доставці ми втрачаємо 19 гривень”, — пояснював в інтерв’ю “Урядовому кур’єру” Генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

Смілянський розповів, що він звертався до Міністерства інфраструктури, для перегляду тарифів на доставку, але там його проігнорували. Тому більше звертатися він не має наміру.

“Ми підготували антикризовий план, який запровадимо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнято. Це означає, що Укрпошта змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставлятимемо пенсії, закриємо 5—7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного й виробничого персоналу”, — заявив Ігор Смілянський.

Зазначимо, що відповідно до даних на сайті “Укрпошти”, в Донецькій області 7 центрів поштового зв’язку цього підприємства. Всього у дирекції працюють 2 928 працівників, абсолютна більшість з яких жінки. У регіоні обслуговування населення здійснюється через мережу, яка налічує 400 відділень поштового зв’язку (216 міських та 173 сільських та 11 пересувних). Серед постійних клієнтів пошти в регіоні 250 тисяч передплатників, понад 260 тисячі одержувачів пенсій.

Нагадаємо, в “Укрпошті” вже заявляли, про намір скасувати доставку пенсій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: