Укрпошта витратить $80 тис на термінали для сільських мешканців

Наталя Жукова
2020-06-16 14:26

image
Фото з відкритих джерел

“Укрпошта” придбає POS-термінали для поштових відділень у віддалених сільських громадах, в яких немає банків. Мешканці таких невеликих сіл зможуть сплачувати за комунальні послуги та товари, а також знімати готівку за допомогою банківських карток.   

 

Про це повідомляє “Укрпошта”. POS-термінали планують придбати до кінця року через систему Prozorro.

Зазначається, що такими POS-терміналами облаштують поштові відділення сіл з населенням до 3 тис людей, в яких немає банків. Сільські мешканці зможуть розраховуватись карткою за спожиті товари та послуги, в тому числі комунальні, переказувати та знімати кошти та виконувати інші операції. 

80 тисяч доларів на новацію компанія отримала від уряду Японії. Грант виділило Міністерство комунікацій та внутрішніх справ Японії і японський Фонд з питань фінансової доступності в рамках програми Всесвітнього поштового союзу.

Національний поштовий оператор планує, що після встановлення терміналів майже 1 млн українців зможуть розраховуватись за послуги без готівки. Причому у понад 3 тис поштових відділень “Укрпошти” вже встановлені понад 5 тис таких платіжних терміналів.  

За даними поштовиків, лише в 6% населених пунктів є банківські відділення, і їхня кількість скорочується. В повідомленні також зазначається: лише “Укрпошта” (зі своєю мережею з 10 тис стаціонарних та 600 мобільних поштових відділень) має можливість забезпечити адресне спілкування з мешканцями всіх населених пунктів держави.

Нагадаємо, нещодавно “Укрпошта” виставила нерухомість, якою компанія не користується, на продаж. Серед таких об’єктів  —  колишня база відпочинку на березі Азовського моря. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: