Укриття у Стрийської загальноосвітній школі І ступеня № 11
Укриття в одній зі шкіл України. Ілюстративне фото: "РБК-Україна"

В Уряді стверджують, що укриттями станом на початок 2024 року забезпечені 88% шкіл. Загалом 93% учнів та вчителів України мають доступ до шкільних укриттів.

 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

“Наша мета — довести цей показник практично до 100%. А також модернізувати сховища, які потребують оновлення”, — анонсував плани Уряду стосовно укриттів у школах Денис Шмигаль.

За словами прем’єра, для облаштування нових та модернізації старих сховищ цьогоріч у держбюджеті заклали 2,5 млрд грн (у бюджеті на 2023 рік на це закладали 1,5 млрд грн) В Уряді обіцяють контролювати ефективність використання цих коштів місцевою владою.

Нагадаємо, перші 500 поліцейських заступлять на постійну роботу в школах навесні. Окрім залучення офіцерів поліції, оновлена Концепція безпеки закладів освіти передбачає безпечне підвезення учнів до навчальних закладів, пожежну та техногенну безпеку, систему раннього попередження та евакуації, а також чіткий алгоритм дій у разі виникнення небезпечних ситуацій.


Завантажити ще...