“Укрзалізниця” планує відремонтувати поїздів більш ніж на півмільярда гривень


image
Фото: traffic.od.ua

Знос поїздів регіональної філії “Донецької залізниці” сягає вже до 100%. Тож наступного року “Укрзалізниця” планує витратити більше півмільярда гривень на капітальний ремонт електропоїздів.

 

“Укрзалізниця” запланувала в 2020 році капітальний ремонт потягів. На це хочуть виділити  647 мільйонів гривень. Водночас залізничники не кажуть, чи будуть ремонтувати потяги з філії в Донецькій області. Про це Вільному радіо повідомили в підприємстві у відповіді на інформаційний запит.

В держустанові також зазначили, що впродовж 2019 року “Укрзалізниця” відремонтувала 5 електропоїздів. На це підприємство витратило 271 мільйон 600 тисяч гривень. Один з модернізованих потягів курсує на Донеччині. Це електропотяг Бахмут-Лиман. Його модернізація коштувала 50 мільйонів гривень. За ці кошти у вагонах оновили салон, відремонтували вентиляцію, обігрів, туалетне обладнання, вікна, двері, освітлення. Також в проект входить встановлення звукового сповіщення пасажирів про зупинки та важливу інформацію.

Зазначимо, в Донецькій області великий загальний знос парку потягів. За даними, які Вільному радіо надали в “Укрзалізниці”,  знос електропоїздів регіональної філії “Донецька залізниця” складає 89,7%, а дизельних поїздів — 100%.

Зауважимо, регіональна філія “Донецька залізниця” стала більше втрачати на пасажирських перевезеннях, ніж в 2018 році.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: